ALTERNATIF YAKITLAR

Alternatif yakıt üretimi amacıyla, hem kentsel atık tesisleri hem de endüstriye atık tesisleri “modüler tesisler” oluşturmak için işbirliği yapabilirler. Bu tesislerin amaçları atıkların geri kazanılması, atık sahalarına gönderilen atık miktarının azaltılması ve elektrik, termal enerji elde edilmesi, çimento tesislerinde yakma işlemlerinde kullanılması amacıyla farklı işlemlerle yakıt üretilmesi.

Bianna MassMak müşterilerine katı geri kazanım yakıtı ya da atıklardan elde edilmiş yakıtların otomatik boşaltmalı (depo) saklama sistemi, havalı hav püskürtme dizgesi sistemi ve çimento tesislerinde ve besleyicilerinde tanecik olarak kullanılmasını sağlayarak en verimli çözümleri sunmaktadır.

SÜREÇ

Bianna MassMak çeşitli kaynaklardan elde edilen atıkları kullanarak ya da karma tesislerden elde edilen atıkları kullanarak geri dönüştürülebilir geri kazanılmış malzeme ve CSR üretimi ile alternatif yakıt üretimi ile ilgilene tesisler tasarlamaktadır.

Doğrama, ufalama alanında mevcut en iyi teknolojilerin ve malzemelerin dahil edilmesi ile çimento tesislerinin tüketimi için kapsamlı Bianna MassMak ürünleri kullanılabilmektedir, bu ürünler üretim ve bakım maliyetleri için optimum çözüm sunmaya yardımcı olmaktadır.

ÇIKTILAR

  • RDF