Bianna Recycling, tarihi 1990’a kadar geri giden, atık işleme yönetimine çözümler sunan, mühendislik ve ekipman imalatı alanında önde gelen bir İspanyol şirketidir. Bugüne kadar, Bianna MassMak tüm dünyada 120’den fazla tesis kurmuş bulunmaktadır.

Mass Makina, 1996’dan beri maden ve çimento sektörleri gibi farklı sektörler için ekipman üretme alanında Türkiye’de çok uluslu bir liderdir. Şirket tek tek ekipmanlar üretmekte, tesisler ve anahtar teslim projeler kurmakta ve müşterilerine mühendislik servisi, danışmanlık ve bakım hizmetleri vermektedir.

Bianna MassMak, geçmişi 1990’a dayanan, mühendislik, tasarım ve atık yönetimi ve arıtımına yönelik ekipmanların imalatı konusunda faaliyet gösteren üst düzey çok uluslu bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana, bu alanda gelişim ve profesyonelleşmeye son derece önem vermiştir.

Bianna MassMak, 25 yıllık bir süre sonunda, farklı bir felsefe ve yaklaşım benimseyerek yeni bir döneme girmiş ve çok daha esnek, karlı ve somut çözümler gerektiren ve sürekli gelişen bu alandaki yenilikleri takip ederek, geçmişi ve tarihi ile uyumlu yeni bir mentalite geliştirmiştir.

Bianna MassMak, değer zincirinde yer alan tüm önemli aşamalar dahil, atık yönetiminin tüm alanlarındaki uzmanlığı ve geniş bilgi birikimi sayesinde dünya çapında faaliyet gösteren lider bir tedarikçi haline gelmiştir.

MISSION

We offer our clients high quality products and services, which create brand loyalty through qualified labour and the satisfaction of our shareholders’ expectations as we strive to maintain the sustainable growth of the organization.

VİZYON

AYIRT EDİCİ ÖZELLİK

Atıklar, ekonomik döngü içerisine, yüksek karlılığa sahip özellikleri ile dahil olmaktadır:
Atık toplama sahalarının tasfiye edilmesi ve emisyon seviyelerinin düşürülmesi, bizlere büyük fayda sağlamaktadır.

KARLILIK

CAPEX ve OPEX’e göre, işletmenin karlılığı, bizleri en iyi teknolojik çözümleri analiz etmeye ve geliştirmeye yöneltmektedir.

GELECEK

Bizler sadece atık yönetimini anlamaya yönelik yeni bir yöntem geliştirmiyoruz aynı zamanda yeni bir uygulama şekli de ortaya koyuyoruz. Aynı sorunun ele alınmasına yönelik yeni aktörler, yeni operasyonel prosesler ve yeni yöntemler arıyoruz.

PROFESYONELLEŞME

Bianna MassMak, sektörde 20 yıldan fazla deneyime sahip, oldukça profesyonel bir idari birim tarafından yönetilmektedir.

VALUES

  • Rigour and professionalism
  • Working as a team
  • Differentiation and innovation
  • Client orientation
  • Anticipation

DENEYİM

0YILLIK
GEÇMİŞE SAHİP BİR ŞİRKET
+0
’DEN FAZLA ARITMA TESİSİ

REFERANSLAR

Dünya çapında arıtma tesisleri alanında 150’den fazla referans.

AYRINTILI REFERANSLAR LİSTESİ

PERSONEL

Çalışanlarımız, şirketimizin sahip olduğu varlıkların başında gelmektedir. Geniş teknik bilgi birikimine sahip, uluslararası bir misyonu benimsemiş eşsiz, genç ve işine motive olmuş çalışanlarla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

TESİSLER VE GENEL MERKEZ

Bianna Recyling, genel merkezini Girona’da (İspanya), teknik ve ticari ofislerin yanı sıra, şirketin büyük bir üretim kapasitesine sahip kapsamlı endüstriyel tesislere sahip olduğu yerde konumlandırdı. Uluslararası olarak, Bianna son derece donanımlı üretim merkezlerinin bulunduğu Brezilya ve Türkiye’ye genişlemektedir. Hepsi toplam 35.000 m2’den fazla alana eklenir.

Şirketin, Madrid, Fransa, İngiltere, Türkiye, Portugal, Orta Doğu, Kolombiya, Yunanistan, Meksika ve Brezilya’da Ülke Müdürleri tarafından yönetilen uluslararası temsilcilikleri bulunmaktadır.

Şirket ve ürünlerimiz hakkındaki tüm bilgileri indirin.

İNDİRİLENLER