BANTLI KONVEYÖR

Bu alanda edinilen deneyim sayesinde ve işletilecek olan materyale, ayırım işleminin konumuna ve beslenecek olan ekipmanların türüne bağlı olarak; farklı konveyör bant modelleri geliştirilmektedir.

AVANTAJLARI:

  • Modeller edinilen teknik bilgilere göre geliştirilmektedir.
  • Üst düzey marka bileşenleri satın alınmaktadır.
  • Sürece göre ayarlanmış yatırım optimizasyonu.
  • Kalite ve güvenlik yönetmelikleri ile uyum.

Standart ekipmanın yanı sıra, BiannaMassMak; ortaya çıkabilecek herhangi bir gereksinim için özel çözümler sağlayan teknik bir birime sahiptir.

MODELS

Çelik plakalardan oluşan ve EEL, kağıt, karton gibi büyük hacimli hafif fraksiyonların taşınması için özel olarak tasarlanmış konveyör bantlar.

Çelik plakalardan oluşan ve paketleme atığı, kağıt, karton gibi hafif fraksiyonların taşınması için özel olarak tasarlanmış konveyör bantları.

KKA ya da MSW den türetilen organik fraksiyon arıtma tesislerinde hidrolik kepçe aracılığıyla besleme için kullanılan ağır metal plakalar üzerindeki konveyör bantlar.

Arıtma tesislerinde ayrıştırılan geri kazanılabilir alt ürünlerin hem paketleme atığı hat beslemesi hem de balyalama pres beslemesi için kullanılan lastik bantlı ve metal paletli zincirli konveyör bantları.

Optik ayrıştırıcının beslenmesi için özel olarak tasarlanmış metal bir plaka üzerinden kayan hız akselerasyonlu konveyör bantlar.

KKA arıtma tesislerinde genel olarak manuel ayırma sürecinde kullanılan rulolar üzerinde çalışan konveyör bantları.

Genel olarak optik ayrıştırıcı çıkışlarındaki kalite kontrol pozisyonları için kullanılan çelik plakalar üzerinde çalışan normalden daha küçük konveyör bantlar.

Organik materyaller, camlar inşaat ve yıkıntı atıkları gibi ağır materyallerin taşınması için özel olarak kullanılan eğimli rulolar üzerinde çalışan konveyör bantlar.

Eğimli rulolar üzerinde çalışan, dönen çift yönlü konveyör bantlar.